O firmie

11. Realizacja - kominek 2

Usługi zduńskie to specjalność przedsiębiorstwa ZDUN.PL – w ofercie znajduje się projektowanie, jak i montaż pieców i kominków. Naszym Klientom proponujemy wysokiej jakości piece kominkowe oraz piece kaflowe, jak i kuchnie kaflowe. Zajmujemy się także remontami oraz modernizacją pieców.

Świadczymy nasze usługi już od 2002 roku. 15 lat pracy pozwoliło nam na zyskanie niezbędnego doświadczenia, które obecnie wykorzystujemy przy każdej realizacji. Nasi Klienci mogą liczyć na rzetelne i terminowe wykonywanie wszystkich projektów. Każde zadanie realizujemy kompleksowo, dlatego też nasze usługi zduńskie odznaczają się najwyższym standardem. Marcin Wudniak – założyciel przedsiębiorstwa – to zdun z tytułem mistrza, który pracuje w swoim fachu już od ponad 20 lat.

ZDUN.PL współpracuje z wieloma doświadczonymi firmami, dzięki czemu możliwy jest stały rozwój i ulepszanie naszych usług. Piece kominkowe i piece kaflowe wykonywane są zgodnie z projektami, które uwzględniają wszystkie Państwa potrzeby oraz indywidualne preferencje. Przy projektowaniu staramy się jak najlepiej połączyć tradycję z nowoczesnością – każdy proponowany przez nas piec kaflowy to efektowny i estetyczny element, który dopasuje się do każdego wnętrza. ZDUN.PL to najlepsze piece kominkowe i piece kaflowe do Twojego domu.